SPZOZ ikona
Portal Pacjenta ikona Portal PacjentaZaloguj się Laboratorium ikona Laboratorium UCZ Szpital ikona UCZ Szpital Tłumacz Migowy Tłumacz Migowyonline
contrast icon font size icon

ENDOSKOPIA

Ursynowskie Centrum Zabiegowe w ramach kontraktu z NFZ wykonuje badania endoskopowe:  kolonoskopię i gastroskopię. Badania te są wykonywane przez lekarzy specjalistów w przyjaznych dla pacjenta warunkach. Gastroskopia pozwala na skuteczną diagnostykę przełyku, żołądka  dwunastnicy, a kolonoskopia jelita grubego.

Zarówno gastroskopia, jak i kolonoskopia mają opinię badań nieprzyjemnych i wstydliwych, ale przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów oraz przy życzliwej współpracy z pacjentem nie trwają długo, a ich dokuczliwość jest ograniczona do minimum.

Szanowni Państwo, w naszej placówce wykonujemy badania gastroskopii i kolonoskopii w trybie szpitalnym oraz w trybie ambulatoryjnym.

Badanie w trybie Pracowni:

Skierowanie musi być wypisane do Pracowni Diagnostycznej/ Endoskopowej na wskazane badanie ( gastroskopii lub kolonoskopii). Badanie w trybie Pracowni jest wykonywane bez znieczulania (tylko w znieczuleniu miejscowym).

Badanie w trybie szpitalnym:

Skierowanie musi być wypisane do szpitala na badanie gastroskopii lub kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym ze wskazaniami medycznymi do znieczulenia. Pacjent umawiany jest na podstawie skierowania na konsultację, na wizycie konsultacyjnej lekarz kwalifikuje pacjenta do wykonania badania endoskopowego, zleca badania laboratoryjne. Umawiany jest termin badania oraz wizyta u anestezjologa.

ul. Kajakowa 12, 02-838 Warszawa,
tel. 22 647 00 25